"A tvůj 2013?"

31. prosince 2013 v 23:59 | lilajs |  Obecně rozlišený výplach mozku~
Smyslnedávající mžiknutí oka s několika prosvětlenými prasklinami.


Slíbila jsem, že se do konce roku vrátím a hle, jsem tu. Dnešní silvestrovské odpoledne jsem strávila u Hanyuu s ní, Kelly a Luci. Yabadabadoo, Silvestr poprvé mimo stereotyp. Třikrát hurá, bylo to awesome 8D
Každopádně jsem se rozhodla udělat takový obrat za rokem 2013. 1. ledna jsem si řekla, jak už jsem dřív psala, že chci, aby ten rok byl něco, aby byl fajn. Když se na to teď tak koukám zpětně… no, nemůžu říct, že byl špatný, jak jsem původně chtěla… vlastně byl skvělý i přes to všechno špatné co se dělo.

Letos jsem napsala nejvíc článků za celou dobu existence blogu, začala stvářet relativně čitelný filmový "recenze", poznala a zase odpoznala nový lidi, propadla úžasný spoustě seriálů a spolu s tím spojeným fandomům, snažila se trochu vylepšit svoje kreslící a fotografický schopnosti, dokončila ročník s tím, že jsem padla za oběť chorobě 3 týdny před koncem školy, čímž jsem prošvihla 90 % důležitých testů, nevinně otravovala Dingo, Neko a Deilu (odpusťte mi, vy úžasné bytosti), zažila ten nejlepší Animefest, celou dobu fangirlila nad cupcakem od Hiddlestonů a jeho kolegou Cumberbatchem, chodila do tanečních kurzů, vztekala se nad bezprávím ve světě, vyslechla si, že mám Hiddlexicht (hella yeah! 8D), už víc jak rok hrála roleplay s mou úžasnou dokonalou Lydií, neseděla celé prázdniny jen u Tumblru a… hromada a spousta dalšího, hehe. Prostě a jednoduše… I freaking did it a přežila jsem!


Tak a tímto vám všech chci popřát, aby rok 2014 byl úplně úžasný a nejvíc, ať se nic nepokazí, všechno vyjde a splní se všechno, co se budete přát. Nevím jak na novoroční předsevzení, ale já si dám jedno… vrátím se ke cosplayi a to ve velké parádě, přesně jak popsal Tony Stark v Avengers. Nevím jestli mi to vyjde, protože víme jak to chodí, ale tak… snad 8D ~ Držte mi palce!!

Tak a já se tímto loučím, přeju všechno nejlepší v tom novým roce a mějte se, smějte se!

- lilajs ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hanyuu Hanyuu | Web | 1. ledna 2014 v 10:53 | Reagovat

Jsem ráda, že sis neřekla, jak jsme trapné a nudné :D Bylo to tu super (jo a poslala jsem ti další nálož fotek)

Hodně štěstí do nového roku i tobě :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama