Legion of the Black

15. září 2013 v 0:57 | lilajs |  Postřehy z kinematografie~
Kus umění se zatraceně dobrým soundtrackem.Určitě je každýmu divný, proč sem místo traileru dávám klip k písničce. Řekněme, že je to rovnou ochutnávka toho, o čem to celé vlastně je.
Legion of the Black je 45 minut dlouhý film od kapely Black Veil Brides ku příležitosti vydávání alba Wretched & Divine: The Story Of The Wild Ones. Vypráví o rebélii, jejímu potlačování, praštěných rodičích, kteří posílají své děti na psychiatrii a při troše zamyšlení i o děsivém faktu, že ty věci se v podstatě fakt dějí. Od začátku se jednou dvě dějové linie, které se v průběhu začnou proplétat, až do sebe zapadnou úplně a to vše je doprovázeno playlistem ze zmíněného alba BVB. Pokoukání pro oči, slast pro uši (pokud ovšem neholdujete něčemu jinému, než je rock).
Místy je ten film celkem smutnej a strašidelnej, ale dá se na něj koukat pořád dokola, protože je to fakt kus hezké práce, i když je spíš zaměřený hlavně na hudbu… která je absolutně dokonalá. Můžu jen doporučit i třeba jen jako malé zpestření dne. A pro ukázku ještě přihazuju pár gifů~


No, možná bych však měla podotknout, že pro lidi trpící epilepsií to může být trochu... nebezpečný? Každopádně to stojí za to alespoň zkusit. Věřte mi.
No a já se loučím. Bye bye bee~!

-lilajs ♥
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama