The Lone Ranger

15. července 2013 v 12:47 | lilajs |  Postřehy z kinematografie~
Návrat do století trhání kolejí s Deppem po boku.Film začíná na pouti v San Franciscu v roce 1933, kde malý klučina s buráky v ruce vejde do expozice starého západu a narazí tam na vyobrazení indiána v přirozeném prostředí. Ten se však najednou pohne a začne chlapci vyprávět svůj praštěný životní příběh, který se za všechna ta léta stal legendou o Osamělém jezdci.
Celkově se film skládá z jednotlivě nadhozených kusů skládačky, která do sebe postupně začne zapadat a vykouzlí krásnou vtipnou podívanou. Poukazuje na lidskou chamtivost nebo bezpáteřnost ale také oddanost a do jisté míry i horko-těžko vznikající přátelství.
Potutelný úsměv na tváři mi vykouzlila madam Reidová v podání Ruth Wilson, protože… Suburban Shootout (britský sitcom, kde tato slečna srazí Hiddlese k zemi a ve finále ho donutí si ji vzít, ehehe), ale musím říct, že byla úžasná stejně jako vždy-dokonalá nestárnoucí Helena Bonham Carter. Dál by se možná našlo několik maličkých narážek na Hannibala a je nadmíru pozoruhodné, jak vždycky kapitán kavalérie má knír či vousy a je blond. A kůň, ten praštěnej bílej krásnej kůň byl nejepičtějsí postava z celého filmu.
Každopádně je to super a hrozně se mi to líbilo. Vtip byl vyváženej s vážností, a když něco scházelo, tvůrci to šikovně dodali v průběhu. Soundtrack super, hraní super, kamera super a kostýmy, damn~ ♥. Určitě bych nelitovala jít se na to podívat ještě jednou. Tím pádem chci říct, že mohu jen a pouze doporučit, protože to prostě stojí za to.
No, a já uháním dál v prérie naší rozkopané ulice~ Ciao, smrtelníci!

-lilajs ♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama