Savage Grace

13. července 2013 v 0:27 | lilajs |  Postřehy z kinematografie~
Protože filmy nemůžeme pořád jen chválit.Příběh vypráví o životě jedné americké zbohatlické rodiny a mnoha odlišných lidských charakterech s (obrovskou) kapkou zvrácenosti. Stěhují se z místa na místo, žijí ve velkých evropských městech plných luxusu. Náhle však nastane zlom, vše se začne sesypávat, až ve finále jeden zešílí a všechno tím zakončí vlastní rukou.
Celkově je ten film hodina a půl utrpení, které bych bez Hugh Dancyho litovala, že jsem viděla. Je založen na skutečnosti, což mě do jisté míry děsí, když se skoro ke konci matka vyspala se svým synem. V tu chvíli jsem popravdě myslela, že mi vykrvácí oči, ale byla jsem silná a vydržela až do konce.
Ale nebyla to jen velká černá díra - našla se i světlá místa. Kamera věděla, kde má být posazená, což se mi líbilo. Horší už to bylo se zvukem. Moře v pozadí bylo slyšet mnohem víc než duchaplné myšlenky Anthonyho Baekelanda a jeho otce Brookse. Dalším světlým bodem byl zmíněný cupcake Dancy. Jeho postava na pár minut film vytáhla na vršek horské dráhy, ale po jeho odjezdu zase rychle sjel do hlubin. Smekám však před jeho hereckým talentem, protože bych mu pravděpodobě fakt sežrala, že je gay… a uke k tomu. Což je i tak… erchm… nic. Jinak Eddie Madrayne ztvárnil dokonalého labilního psychopata a měl prostě svoje kouzlo, což bylo taky skvělý. A hlavní hrdinka, matka onoho Tonyho, Barbara měla strašně velký malířský talent, který mě pomalu rozbrečel. Jedním slovem perfection.
Dál se o tom filmu snad ani nic hezkého říct nedá. Je to spíše okovypalovák o který moc rádi přijdete, pokud si teda nelibujete v takových zvrácenostech jako je incest. Jednou možná dobrý, ale dívat znova bych se teda nechtěla. Každopádně doporučit nemůžu, ale odepírat ostatním taky ne. Zakuste a uvidíte, jestli tomu přijdete na chuť.
Přeji hodně štěstí a loučím se~ Bye bye bee~!

-lilajs ♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hanyuu Hanyuu | Web | 14. července 2013 v 11:17 | Reagovat

Jestli někdo zakusí a uvidí, nevím, ale já si to určitě nechám ujít :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama