Jack a obři

28. dubna 2013 v 0:39 | lilajs |  Postřehy z kinematografie~
Další tradiční pohádka v novém zpracování~

A na začátek trailer.


Protentokrát si tvůrci vzali do parády další pohádku, a to O kouzelné fazoli.
Film začíná podobně jako třeba Jeníček a Mařenka. Malý Jack nemůže spát, venku je bouřka a tak přijde jeho táta, přečtě mu pohádku o obrech a kouzelné fazoli přičemž klučina dumá nad tím, jestli obři doopravdy existují.
Najednou se děj přesune o deset let dopředu a Jackiemu je 18, rodiče umřeli na mor a on žije s nevrlým strejdou sedlákem, který ho jednoho dne pošle do města prodat koně s vozem, což se mu dost bravůrně nepovede když potká místní princeznu a dostane po čůni při chránění její cti. Najednou se však objeví královský gardista se svým dokonalým účesem a vžum, princezna je fuč a stejně tak Jackův vůz.
Mezitím někde za zámeckými zdmi mnich ukradne hlavnímu záporákovi kouzelné fazole a než to stačí tomu drsňákovi dojít, po kradáči ani stopy. Ten, vzhledem k tomu, že ho ale celý zámek začal hledat, usmlouvá výměnu koně hlavního hrdiny za zmíněné fazole a alou pryč. No, to je dal tomu pravému teda.
Přišlo mi, že děj měl strašně rychlý spád až ho museli uměle natáhnout, ale i se škobrtnutím v půlce filmu vypadal ve finále dobře. Padaly fajn hlášky, některé kostýmy byly skvěle vyvedené, Nicolas Hoult a Ewan McGregor vypadali absolutně rozkošně a věděli jste, že z tažného koně jde ve vteřině udělat kůň dostihový? Taky mě okouzlily prostřihy hned na začátku filmu - působily hrozně hezky. A malej Moriarty na konci skvělej, ehehe~ 8D
Sečteno podtrženo, bylo to moc pěkný. Nick Hoult byl k umačkání, Ewan měl ty svoje fabulous vlasy a brnění, lidi byli blbý jako vždycky, heh. Popravdě jsem měla trochu strach jaký to bude, ale Jack the Giant Slayer příjemně překvapil. Ale jedna věc mi vrtá hlavou~ Není proti přírodním zákonům aby pršelo nad mraky?
Každopádně můžu doporučit~! I přes lehké neduhy je to něco na co stojí se podívat.
No a já zase mizím, Animefest škrábe na dveře. Bye bye bee~ =3

-lilajs
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama