Čaj o páté a královna milující modrou policejní budku

13. března 2013 v 21:43 | lilajs |  Obecně rozlišený výplach mozku~
Aneb kouzelné místo, kde chci žít...

Někdo říká město splněných snů, já zas místo, kde se cítím opravdu jako doma - Londýn.
Je trochu divné se cítit tak dobře v zemi, kde vlasntě ani nemluví vaší řečí a taxík vás s láskou srazí pomalu na každém přechodu (vlastní zkušnost!). Ale už je to tak, Londýn je místo, které se mě možná snaží zabít ale zamilovala jsem si ho během několika hodin (spíše minut).
Chtěla bych tam žít aspoň chvíli. Popadnout pár kamarádů (které už jsem tak náhodou ukecala 8D) a bydlet v Londýně. Zrovna v pondělí se nás o hodině anglické konverzace učitelka zeptala jak vidíme svou budoucnost a ze mě nějak automaticky vypadlo "někde v Londýně, v garáži". Ne, slibuju že to nebude garáž, ale ten krásný byt co jsem dneska sehnala, ehehe... možná ="D. Třeba pak potkám nějakého nádherného milého Brita a už tam zůstanu... well... erchm... zpět na zem radši, Lilajs.
Když jsem kdysi přišla za kamarády s tím "pojď se mnou bydlet do Londýna" čekala jsem reakce jako "tys zešílela" a podobně a ne "tak fajn, proč ne" nebo "a bude to severní Londýn?". Sakra já znám ale úžasný lidi~ *3* (a nebojte, samozřejmě vám s požadavkama na vlastní pokoj nějak vyhovím... a nájem snad taky)
Taky na mě někdo jednou vyběhl s tím, ať jdu dělat au pair. No... drahoušci, s mou láskou k dětem by to nešlo. Chci svůj trestní rejstřík udržet čistý~
Myslím, že by mi asi chvíli trvalo si zvyknout a určitě by to nebylo nejlehčí, ale určitě by to šlo. Den ode dne to zní lákavěji a lákavěji. Už teď mi přijde strašně divný proč auta jezí napravo... a ne, nedělám si srandu.
Ale je pravdou, že ani ne tak dávno jsem chtěla žít v Japonsku, konkrétně Tokiu nebo v Ósace.
Podle mě je Země vycházejícího slunce absolutně úžasná. Jejich kultura je obdivuhodná i když dost zvrácená v jistých místech. No, ale i když mě to bydlení už tak nějak přešlo, určitě se tam jednoho dne zajedu podívat... a to slibuju!
No a když už jsem u těch Japonců, tak trocha j-rocku neuškodí~No a teď se nejspíš přesunu k učení~ ano, to by bylo velmi chválihodné.
Tak sayonara~!

- lilajs ♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama