Paskvil no. 3

17. června 2012 v 23:36 | anonym, který se nechce hlásit k tomu, že je to jeho dílo |  Moje výtvory~
Třetí a poslední díl slashový DMC povídky Paskvil~


Vuf, tak je to tady =D. Konečně jsem dopsala svojí první super-mega-úchylnou povídku. Spousta lidí mě kopala do hlavy s otázkou "Kdy bude další díl?" tak jsem se místo učení na příšerně těžký test z ekonomiky nebo stalkerování mého vysněného muže (nesmějte se!) rozhodla dopsat Paskvil. Opět předem upozorňuju, že jde o NĚCO VÍC NEŽ JEN LÁSKU MEZI DVĚMA CHLAPAMA! (u kterých se čistou náhodou i ukázalo, že jsou příbuzní ="D *"nic jste neviděli" face*)
Byla megalitická chyba psát v ich-formě, věřte mi ="D. Ale i tak doufám, že se bude líbit =).

Přitáhnu se ještě blíž, rukou mu zajedu do vlasů a druhou přejíždím po zádech. Dante se zaskočeně odtáhne.
"Hej, kluku, co to děláš?"
"Já… já… promiň" pustím ho a odsunu se na druhou stranu postele zády k němu.
"Počkeeej, tak jsem to nemyslel" natáhne za mnou rukou, kterou po chvíli spustí dolů. "Ty přece jen chceš, viď?" pohladí mě po hlavě.
Nic neříkám a snažím se zastavit tu hroznou sílu zvyku.
"Nebraň se tomu" přitiskne se ke mně a rukou zajede pod tričko. Otočím se zpátky k němu. Chytne mě za hlavu a pohltí rty ve vášnivém polibku.
Po chvíli se odlepím a snažím se si uvědomit co se děje. Vzhlédnu a podívám se na Danteho, který čeká, dokud se mi nezapojí v mozku všechny dráty. Párkrát zamrkám, nadechnu se a vrhnu se po něm.
Ucítím, jak se v polibku zasměje. Chytne mě za boky, překulí přes sebe a položí na záda. Nastele mi pod hlavu několik polštářů a opře se nade mnou o matraci.
"Můžu?" skloní se k mému krku. Přikývnu a Dante lehce políbí kůži. Zavřu oči a ucítím jeho ruku na tváři. Jemně mi přejede po vnitřní straně stehna a roztáhne nohy od sebe.
"Víš co, kluku? Já tě- " utiším ho dalším polibkem.
"No fajn" zvedne se, svlékne ze mě tričko a začne mi hruď zahrnovat spousty šimravých polibků. Opatrně přisune koleno k mému rozkroku a začne s ním pomalu pohybovat. Odpovědí mu je jen chtivé zavzdychání. Usměje se, zintenzivní pohyb a rty tiskne ke každému kousku mé obnažené kůže.
"D-Dante… já…" zatínám zuby a v rukou drtím prostěradlo.
Najednou přestane a pomaličku mi jazykem utvoří cestičku od prsou k podbřišku, přičemž mi stáhne kalhoty i se spodkami.
Zaklepu se. Dante se natáhne a přitiskne mě k sobě.
"Lepší?" zašeptá mi do ucha.
Držím se ho a zhluboka tahám vzduch do plic. Každým pórem svého těla mu kradu teplo a nasávám vůni kůže. Nechávám jeho ruce přejíždět, kde se jim zlíbí. Jediné co si ale přeju je, aby nepřestával…
Po chvíli se odtáhne a rozepne kalhoty, které ochotně sjedou ke kolenům. Zavrtí se a jeho svršek s žuchnutím spadne na zem.
Zvedne hlavu, zakření se a kousne mě do ušního lalůčku. Chvíli žužlá, než vlepí jemný polibek pod ucho na linii brady. Rukou přejíždí po nahém stehně až na zadek. Odtáhne se a přiloží mi prst na rty.
"Ššš" políbí mě a zajede rukou do vlasů. Vezme jednu moji nohu a opře ji kotníkem o svoje rameno. Dvěma prsty lehce přejede po mém mužství. Zaryju mu nehty do zad a prohnu se pod ním spolu se slastným zakňučením. Zasměje se, vezme mě celého do ruky a silně přejede nahoru a dolu. Vykřiknu a začínám cítit, že mám víc a víc na mále…
"Ššš" přejede mi ukazováčkem po spodním rtu, zintenzivní pohyb ruky, ale i tak dává pozor, aby všechno bylo správně. Skloní se a dlouze mě políbí. Povolí mi nohu a položí ji chodidlem na postel. Věnuje mi jeden polibek na krk a konejšivě zašeptá do ucha. Rukou mi sjede na zadek, hřbetem ruky zajede mezi půlky a šetrně jedním prstem pronikne dovnitř.
Nechám svoje ruce spadnout na prostěradlo a pevně ho chytnu. Zkousnu si spodní ret, ale po chvíli mé rty zaměstná Dante. Přidá další prst a lehce zakrouží. Odlepí se a podívá se mi do očí.
"Bolí?" opře si čelo o moje.
Váhavě zavrtím hlavou a obejmu ho. Usměje se, kousne mě do ušního lalůčku a přidá další prst. Trhnu celým tělem proti němu. Ucítím, jak uvnitř mě do něčeho narazí a vzdychnu mu do ucha.
"Hele, kluku" odtáhne se a povytáhne obočí "tohle nech na mě, ano?" káravě se zašklebí a pomalu pohybuje prsty.
"Fajn" pokývnu hlavou, pustím se ho a padnu na polštář.
Chlácholivě se usměje, políbí mě na čelo a pokračuje ve svém díle. Hladí. Líže. Žužle. Nasává. Důkladně si pohrává s každým kouskem mého těla.
"Da-Dante, já už- " snažím se přes zuby přecedit výkřik.
"Pšt" utiší mě znovu a následně na to vykulí překvapeně oči. "Aaaha, tady nám to někdo nevydržel" zasměje se a olízne prsty potřísněné bílou lepkavou tekutinou, která mu uvízla i na břiše.
"Promiň, nech- " odpovědí mi je jen chtivý polibek spolu s několika rychlými pohyby přes mé přirození, které ho přinutí opět bolestivě trčet do vzduchu.
Vzdychnu a prohnu záda. Dante efektivně olízne propadlé bříško a pohladí podbřišek, o který se následně na to lehce opře a vytáhne prsty ven.
"Tak kluku" sáhne zevnitř na stehna a odtáhne nohy ještě víc od sebe a napasíruje se mezi ně. "Ready?"
Zrudnu ještě víc a nenápadně pokývnu hlavou. Položí mi ruce na boky a pomalu, opatrně do mě pronikne. Syknu bolestí a zavřu pevně oči, abych nezačal brečet i když slzy se stejně dobývají i přes zavřená víčka.
Po chvíli si uvědomím, že Dante se nehýbe. Tiskne mě k sobě a otírá slzy, které sám způsobil. Šeptá mi do ucha a hladí konejšivě po zádech. Jakkoli se snaží mi tu bolest zpříjemnit. Chytne mě za zápěstí a položí mi ruce na svoje boky.
"Veď mě, maličký" usměje se, opře se nade mnou a rukou mi přejíždí po tváři. Očima provrtává můj úplně rudý obličej, dokud mě nepřinutí vzhlédnout. Podívám se mu do očí, stisknu jeho boky a zatlačím k sobě. Ucítím, jak se pohne a přisune blíž. Upřeně mě sleduje a usmívá se. Docela bych rád věděl, co se mu honí hlavou, fakt že jo.
Hýbu s jeho tělem, dokud není uvnitř úplně celý. Obtočím mu ruce kolem krku a stáhnu ho k sobě, čehož hned využije a nenuceně se zmocní mých rtů.
"Řekni, až to nebude bolet" šeptne mi do ucha a políbí krk.
"Hehe, vždyť ani nezačalo" zasměju se.
"Lháři" jemně skousne ušní lalůček a pohne se. Roztouženě vzdychnu a mezi lopatkami mu zaryju nehty do kůže. Hluboce přirazí a na krku vytvoří další červený flek.
"A co teď?" přesune se k hrudníku a vyžívá se v každém záchvěvu mého těla.
"Nic" zavrtím rázně hlavou, i když pravda je trochu jiná a levačkou mu zajedu do vlasů.
"Okay, tak přestoupíme k těžšímu kalibu" ďábelsky se usměje a přirazí vší silou, ale i tak aby mi neublížil. Místností se rozlehne překvapené vyjeknutí, hlasitý vzdech a zavrzaní postele.
Ruce sevřu v pěst, tisknu Danteho k sobě a sekaně vzdychám jeho jméno. Silně hluboce přiráží, nechává si rukou přejíždět po zádech, které čas od času vzrušeně prohne a zavzdychá.
Přetáhnu přes oba peřinu a uvolním i poslední napnutý sval v těle. Vychutnávám si každý příraz, který pomalu ale jistě způsobuje příjemné šimrání v břiše.
Přitiskne mi rty na klíční kost a skousne tenkou kůži, až se na ní objeví narůžovělý otisk zubů.
"Nepřestáv- ARGH!" snažím se ze sebe vykoktat.
"Nepřestanu, dokud nebudeš chtít" zašeptá a trochu zrychlí.
Vyjeknu a pod návalem vášně sebou praštím o zadní čelo postele. Vím sice, co se mnou Dante umí, ale na tohle fakt nejsem zvyklý.
Chytne mě za temeno hlavy a přitiskne k sobě.
"Ať si něco neuděláš, prosím tě."
Zasměju se, protáhnu mu ruce pod rameny a přitáhnu k sobě. Políbí mě na čelo a spokojeně přiráží dál a tím, že mě drží v náruči.
Pohnu boky proti němu a ucítím tlak ve spodních partiích. Dante se vášnivě vrhne po mých rtech a zpomalí. Udělá pár posledních tvrdých přírazů a se zatnutými zuby nezastavitelně vyvrcholí.
Uvolní se a nechá celé své zpocené tělo padnout na moje. Rozdýchává se a směje. Obejmu ho, usměju se a opřu mu hlavu o rameno.
"Počkat!" vyhoupne se na ruce a sjede mě pohledem. "Tohle se mi nelíbí" konstatuje s povytaženým obočím. Zarazím se. Co tím sakra myslí?
"Něco jsem ti přece slíbil" zatváří se děsně frustrovaně a zklamaně zároveň. Já se zmůžu na to jen vykulit oči a zrudnout na úroveň rajčatového protlaku.
"Tak to nevadí. Byl jsem…" zamávám rukama "… předtím" podívám se jinam s pocitem, že mi jde pára z uší.
"No ale mě to vadí" začne se nebezpečně přibližovat mému krku a pomaličku pulsovat boky.
"Danteee, to je v pohodě, já to vydržím" snažím se ho zastavit, i přesto jak moc chci, aby pokračoval, ale neposlouchá. Vpíjí se do kůže, rukou intenzivně přejíždí po mém natěšeném údu, jemně se hýbe. Přesně to, co dokáže vytvořit tu nejlepší odezvu.
"Danteee" přeskočí mi hlas, takže už to vyzní spíš jako chtivé zakňučení.
"Chci, abys cítil to co já" řekne tiše a masíruje mě.
"Ale dřív-"
"Dřív jsem se choval jako idiot" podívá se mi do očí, sladce se usměje a pohladí mě po tváři.
Ležím pod ním jak opařený. Opětuji mu úsměv, opřu se o lokty a bojácně překlenu mezeru mezi našimi rty.
"Na tom něco bude" zasměju se jak andílek. Věnuje mi jeden nevěřícný pohled a ďábelský záblesk v očích. Povalí mě na polštář, přitvrdí s pohybem ruky a znovu se zmocní mých rtů ve vášnivém polibku.
Po chvíli se ale musím dost nechtěně odlepit, abych se mohl nadechnout a následně na to vypustil hlasitý sten. Dante mi sjede rukou z tváře do vlasů a bříškem palce přejede po špičce mého mužství.
Zahryznu se do ruky, přecedím přes zuby další výkřik a spolu s ním Jeho dlaň naplním další dávkou lepkavé substance.
Po těle mi stékají kapičky potu. Se zavřenýma očima a prohnutými zády cítím, jak se vším přestal. Prsty pročísne slepené pramínky vlasů na čele a dlaní přitlačí na břicho, aby mi uvolnil napnutá záda. Pohladí mi bok a opatrně se začne vysouvat ven. Tiše vzdychne a znaveně padne vedle mě.
Zhluboka nasávám těžký vzduch nasáklý potem. Ruka na stehně mě přinutí uvolnit ztuhlé nohy. Nakloní se nade mě a stáhne ze sebe peřinu, do které mě následně na to zabalí. Stulím se do klubíčka, schovám pokousanou ruku pod Devilbringer a podložím si s nimi hlavu. Povzdechnu si a přejedu po rankách prstem.
Uslyším zavrzání postele, která se celá zavlní a duté dolehnutí na podlahu. Zatnu zuby a doufám, že se nevyplní moje nejhorší předtuchy.
Ohlédnu se letmě přes rameno a doširoka otevřu oči překvapením. Dante mi propaluje obličej starostlivým pohledem a natahuje ruku k hlavě, ale při mém pohybu ji zastaví ve vzduchu.
"Erm… promiň" stáhne ruku zpátky.
"V pohodě" pousměju se a obrátím, jak jsem ležel předtím. Zatnu ruce v pěst a pevně zavřu oči.
Za zády se mi ozve tichý smích a v dalším momentě už se tisknu v Danteho náruči.
"C-co je?" vykulím oči překvapením a bleskově se otočím.
"Zima" zazubí se na mě.
"Dante…" nahodím výraz -to-myslíš-vážně-?
"No co" zazubí se a prsty mi prohrábne vlasy.
Povzdechnu si a přehodím přes něj kus peřiny. Nadšeně pod ni vleze a usmívá se.
"Děkuju" pípne vesele, ale odpovědí mu je jen moje zamručení. Kousne se do rtu a pomalu opře obličej do mých vlasů.
"Nero?"
"Co?"
"Odpočiň si, ok?"
Natočím hlavu a kouknu na něj. Trochu se odtáhne, aby na mě viděl, a pousměje se.
"Fajn" zamručím znova a položím hlavu zpět na polštář.
"Dobře" uslyším ještě a chvíli nato už nevím co se kolem děje…
---
Dante něžně přitiskne Nera blíž, ale tak aby ho neprobudil. Přehodí přes něj nohu a hlavu opře o jeho. S úsměvem pozoruje klukovu spící tvář a odhrne z ní pár bílých pramínků. Párkrát si skousne spodní ret a opatrně mu zašeptá do ucha: "Víš… měl bych ti to asi říkat častěji, ale…" zasměje se "miluju tě, prcku" lehce se začervená a s širokým spokojeným úsměvem vyčerpaně usne.

=KONEC=

Tak a je to =) Pokud vaše klávesnice musela čelit obrovskému závalu krvavého tsunami, omlouvám se ="D. Pokud ne, doufám že to až tak hrozný nebylo a máte aspoň trochu pozitivní pocity~
No, a já se opět odeberu pryč =). Zatííím~

-lilajs ♥
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 harleyquinn harleyquinn | Web | 21. července 2012 v 14:43 | Reagovat

He? Jakože, já to zapomněla komentovat? Seven hells! Je to skvělý ;) jak už jsem říkala, já bych to nebyla schopná napsat ani za milion let :)

2 Tobinka Tobinka | 18. listopadu 2012 v 2:08 | Reagovat

I like this fanfiction. *throws laptop on the ground*
ANOTHER.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama