Cosplay soutěž aneb. "It's all about role-play"

8. května 2012 v 15:30 | lilajs |  Obecně rozlišený výplach mozku~
Čas na slibovný článek o animefestní cosplay soutěži =)


Všechno mělo začít kolem sedmé ráno, ale jak už bylo v minulém článku, "trochu" jsme se zpozdili ="). Po předání papírů a vyfocení cosplaye mělo přijít předvedení před porotou.
Za naprosto záhadných důvodů jsem všude byla první na řadě (jo, já vím proč >__>"" - pomsta za pozdní přihlášení), takže jsem porotu měla rychle za sebou. Popravdě nebyl ani čas se něčeho bát =). Vešla jsem do dveří šatny a najednou přede mnou seděli 3 skvělý cosplayeři, usmívali se na mě a pokládali otázky. Nejvíc mě teda zaskočila poslední ="D. No ještě řekněte, že byste nebyli překvapený kdyby se vás porotci cosplay soutěže zeptali "co bys dělala kdyby jsi byla ve sprše a někdo vrthl do koupelny?" ="D. Pokud ne, nevěřím vám ="D.
Letošní soutěž byla hodně o role-playi. Pro ty, co se pořád ztrácí v pojmech je to o tom, že přejmete chování své postavy. Jelikož jsem letos cosplayovala Ciela Phantomhive, tak jsem začla naštvaně pobíhat a řvát "Sebasu-chan" ="D. Divný, ale pomohlo.
Celkem rychle mě pak poslali ven, takže jsem pak už jen pozorovlala strach ostatních a nudila se. Mezitím mě ovšem taky trochu zaměstnala umělá řasa, která se odlepila a řezala do oka (celý den ="D). Chvíli jsem i prý vypadala že si to oko půjdu dobrovolně vypíchnout. Ale po chvíli za mnou přiběhla Asu s povzbuzujícím papírkem =).
Po +/- hodině se u poroty vystřídali všichni cosplayeři a byl čas na prozrazení kdo se dostal a kdo ne =). K mému štěstí i neštěstí jsem do dostala do druhého kola, což je i svým způsobem už jako by člověk vyhrál =). Na pódium jsem šla jako první, takže jsem zmatkovala co a jak, ale nakonec všechno dop- no skoro všechno - dopadlo dobře.
Deila-chan popisovala můj výstup jako super, já jako fail. A bohužel co si pamatuju, tak spíš platí má verze ="D. Chovala jsem se naprosto neCielovsky, takže jsem svůj výstup kompletně pokazila já sama.
To se taky podepsalo na výsledcích. Při vyhlášení výsledků, kde naprosto dokonalý cosplay skončil jako třetí jsem začínala mít i pocit, že bych mohla vyvhrát. Ale pokud se něco takového stane příště, znamená to naprostý opak. Dá se říct, že soutěž v cosplayi jsem projela na celý čáře. Takže při odchodu ze sálu jsem vypadala asi jako malinká veverka, kterou Zvonilka trefila do nosánku.

Ta veverka je tak roztomilá x3

Ale zase je možnost to zkusit příští rok =). Ale moc mě to neláká ="D.
Blahopřeju Arisu k vítězství ^^.
Tak a to je ode mě vše, ciao~ =))

-love, lilajs
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rajče Rajče | Web | 31. srpna 2012 v 12:41 | Reagovat

Ahoj, ahoj. ^^ Ráda bych si Cielovy šaty ušila na maturitní ples, tož možu tě poprosit, aby sis mě přidala na ICQ nebo někde? :-) Myslim, že ho mám na blogu, a pokud ne - 611 850 630. Oikud s tím bude nějaký problém, nech mi komentář někde na blogu nebo možná tam mám aj jiný kontakt. :-) Byla bych moc ráda, kdyby ses ozvala. ^^ Díky moc. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama