"A tak Budulínek..."

31. května 2011 v 22:43 | lilajs |  Obecně rozlišený výplach mozku~
Hezké téma týdne, tak proč něco nenapsat (místo úkolu na sloh xD)


Můj drahý seme si kdesi jižně v Evropě válí šun-... erchm... odpočívá a nechal mě tu samotnou/ného (vyberte si xD). Jako to by se mi taky líbilo se sebrat a prostě si odfrčet =_=. Tak a teď už jen doufat, že mi pošle aspoň pohled (edit 7.6: poslal x33)...
No nic, zpět k tématu =D. Měla bych psát proslov na sloh, jinak mi moje učitelka ukopne hlavu, ale prostě hlava ne a ne spolupracovat, takže má nejspíš smůlu. Bože, proč já jen musím končit školu =D...
Nic, čas na pohádkyyy x3.
Lidi, neříkejte, že jako malý jste neměli rádi pohádky x3. Draci, princezny, princové, oříšky, plesy... *___*. Třeba mě mamka musela číst jako malé Popelku nejmíň 36krát, takže myslím, že kdybych chtěla znova, tak po mě mrskne sekáček na maso a já se nestihnu uhnout. Ale i tak, já mám pohádky ráda =).
Vlastně se to docela hodí =). Zrovna na sboru zpíváme operky podle pohádek. Konkrétně Červenou Karkulku a Budulínka. Ale zijšťuju u toho jen že Karkulka je slabá v biologii nebo svou babičku viděla před hodně hodně dávno a Budulínek se potkal s monstrórní liškou o___O" takže je mi záhadou jak velká musela být ta nora.
No nic, pryč od kritiky =D.
Popravdě chci taky napsat pohádku =). Bohužel pohádku publikovatelnou leda v yaoi magazínu od Nagat =D. Už vidím ten děs v očích maminek až by to četly dětem xD (ne, nejsem škodolibá). Takhle bys se dala vychovat generace yaoistů *__* *pohlavek od alter ega*... dobře, tak ne =D.
Tak a teď vy =). Co je vaše nejoblíbenější pohádka? Napište mi do komentářů, děkuju =)
Ale podle mě jsou ještě starý tradiční pohádky důležitý =). Děti teď žijou ve zmršeným světě počítačovejch her už od dětství a nikoho to nezajímá... no a pak se lidi diví proč úroveň vzdělání letí dolů... Je to bohužel prostě dobou a s tím nic nenaděláme =).
Tak to ode mě zatím bude všechno =) Mějte se =)
-lilajs

P.S.: na cestě už je článek o AnimeFestu ^^ bude nářez xD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 cynanthropy cynanthropy | 8. června 2011 v 19:37 | Reagovat

Oblíbená pohádka? všechny, které prošli rukama Yuki Kaori.
Seme domluvil. Hu.

2 babuinobu babuinobu | 14. srpna 2011 v 14:24 | Reagovat

[1]: neznám xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama