Čmariky, čmariky - ať žije yaoi xD

8. března 2011 v 0:27 | lilajs-chan |  Obecně rozlišený výplach mozku~
Je mi ctí představit mou náplň dnešního večera =D...
Pánům háklivým na mužské páry doporuřuju článek neotvírat =D, pro dámy platí taktéž. Ale co, jedete na vlastní triko xD.


Já, Lilajs-chan, mám hrozně v oblibě prohlašovat, že neumím kreslit (COŽ JE PRAVDA!), ale i tak mě dost lidí přesvědčuje o opaku =D. Tak dneska umožním i vám nahlídnout do mé dílny. Ale konkrétně přihlídneme k mému veeelmi oblíbenému žánru - yaoi.
Yaoi bylo před pár měsíci téma týdne (které mí prosvištělo před nosem jako by jelo TGV a ještě mávalo xD). Kdo ještě do teď nebyl té lásky a nezijstil si o co se jedná, prosím, nehrajte tak šokovaný až uvidíte ty obrázky (a to vím že nekreslím tam úžasně =D). Tak speciálně pro vás, jedná se o víc než pouhou lásku mezi dvěma MUŽI. Ve většině japonských fanbooků třeba na Naruto nebo Devil May Cry je ale vidět občas i to za co by se samy postavy styděli (nebudu jmenovat svoje oblíbené, fakt ne xDD).
A teď přihodíme do mixéru moji -strašlivou- kresbu =D. Přiznám se, tohle bude zaměřené na yaoi takže nečekejte žádné roztomilé japonské školačky =D. První dva obrázky vzniky dnes... -půlnoc- včera večer. S Danťákem jsme udělali takovou malou akci nakreslení našeho oblíbeného páru Dante x Nero (ano, Devil May Cry 4 XD jako vždy). Všechno je to kreslené na počítači takže se prosím nedivte ^^""...

U prvního obrázku jsem zijstila, že když opravdu hodně spěchám, i 5ti leté dítě kreslí líp než já (i co se slušnosti týče xD)...


Skutečně se mi nesnažte nakecat, že 5ti leté dítě kreslí hůř xD... Tohle mi dalo 3minuty =D
Ale jedeme dááál >=D...

Další je úplně to samé, ale propracovanější... teda... pokud se to tak dá nazvat =D


Té rány na Nerových zádech si prosím nevšímejte... já už se nudila ^^°... U tohohle obrázku jsem fakt nepočítala na jak dlouho byl ale tak 20 - 30 minut, možná ani ne.
Ale to pořád není všechno...

No a a je tady finální podoba když se fakt hodně snažím. Tehle obrázek je na mém devARTu (<- dole pod menu), ale bohužel s cenzurou, takže neregistrovaní mají utrum. Ale nevadí, od toho je tu Babu, ne? =D
Tak tady je...Erm, jo... je to Dante a Vergil z DMC3... a ano, vím že jsou to bráchové. Tenhle obrázek mám hrozně ráda, protože se fakt povedl... taky že vytvořit ho trvalo skoro celý týden =D.

Možná si teď tak říkáte co se mi na yaoi vlastně líbí... No... já popravdě nevím... možná ty něžn- ne, to budu rozebírat někdy jindy a někde jinde XD.
Každopádně doufám že moje hrůzo-kresba má aspoň nějaké příznivce. Můžu říct, že jsem ráda za každého ^^.

No... to ode mě bude pro tuhle chvíli vše... Mějte se ^^
- lilajs-chan ♥
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 harleyquinn harleyquinn | Web | 8. března 2011 v 13:37 | Reagovat

to druhý kdyby se trochu víc propracovalo, by mohlo bejt fakt hezký :)

2 babuinobu babuinobu | Web | 8. března 2011 v 13:51 | Reagovat

napadlo mě že bych to mohla předělat a propracovat trochu víc =) tak uvidíme třeba pak na dA

3 Dante 8D Dante 8D | 8. března 2011 v 17:08 | Reagovat

3minute challenge, today special XD

4 babuinobu babuinobu | Web | 8. března 2011 v 18:35 | Reagovat

dáme znova XDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama