Cosplay a já...

3. srpna 2010 v 14:25 | lilajs-chan |  Obecně rozlišený výplach mozku~
Jsem cosplayerka.... Tak všem krapet přiblížim svůj milovanej zájem ...Cosplay aneb costume play... Scéna, v který se já, lilajs-chan pohybuju tak zhruba od květnovýho AnimeFestu, kde jste mě mohli v sobotu potkat jakožto Sakuru z Naruta.
K napsání tohodle článku mě dokopala žhavá konverzace z facebooku na Zdi přítelkyně mýho kamaráda. I když mě dosti ignorovali (-.-"), probírala se přednáška na téma "Cosplay" z letošního Advíku (na kterym jsem teda nebyla -.-" ) od Anniel. 
Anniel sama o sobě je skvělá cosplayerka. V týhle oblasti se pohybuje značně dýl než já (2 roky +/-), takže není divu . Někdo tuhle dobu může považovat za nedostačující, ale já mám prostě svůj názor. Já Anniel obdivuju .
Ve skutečnosti snad neznám cosplayera, co by měl vyložně mizernej cosplay. To fakt ne. Každej na svym kostýmu maká. Někdo víc někdo míň... a podle toho to pak vypadá.
Já sama mám doma 2 cosplaye. Haruno Sakuru z první série Naruta a Uchihu Sasukeho, verzi chunninská zkouška. Jsem úchyl no Naruto cosplayů a nestydim se za to =3. Ale fakt je že ani jeden z tědlech cosplayů není kompletně dodělaný (-.-"), i když to někomu nepříde .
Přiznám se, že trpim děsnym komplexem. Pořád chci nový a nový cosplay. Ale kdyby tomu tak bylo, tak jsme za chvíli na mizině . Každý kostým stojí dost pěněz -.-". Jak šitý doma tak kupovaný -.-""". Proto jsem se rozhodla, že v nejbližší době chytám jen jeden jedinej propracovanej (drahej) kostým... Nero ze hry Devil May Cry 4. Bude to makačka... ale ta za to stojí ... Pokud ho stihu, tak bude k vidění na AnimeFestu 2011 ...

Tak... to ode mě bude zatím všechno  Takže... sayonara
P.S.: tady je pár odakzů na skvělý český cosplayery ^^
http://myrablack.deviantart.com/ (& její přítel Alfred )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama